A-tím

A tím FK Dynamo strávil v najvyššej súťaži ObFZ Nitra tri sezóny, ale štvrtú už nepridá. Po diskusií s vedením FK a následne s hráčmi sme sa rozhodli odhlásiť zo VII. ligy OBFZ Nitra a dobrovoľne prihlásili do 8. ligy A.

Družstvo dospelých prechádza hráčskou obmenou. Viacerých hráčov trápia zranenia, zmenili sa im životné priority, pracovné záležitosti a máme aj veľa mladých hráčov, pre ktorých by VII.liga bola náročná. Začať tak povediac od znova a vypracovať sa, je pre nás lepšia voľba. Konkurovať momentálne tímom v VII.lige, ktoré nešetria na rozpočtoch a niekedy až nezmyselne platia hráčov, by bolo utópiou. V budúcnosti sa nebránime návratu, v prvom rade nám však ide o fungovanie klubu, začlenenie odchovancov a radosť z futbalu. Novým trénerom A-tímu sa stal Martin Mach z Lipovej.

Tím U11

Tím U11 pod vedením trénera Patrika Marčeka nás príjemne teší svojím progresom. "Pred rokom sme zakladali tím U11, nemali sme veľké nároky. Našou prioritou bolo prilákať deti k futbalu a aby sa tešili na športový zážitok. Tento rok už môžem povedať, že deti sa svojou pracovitosťou priblížili k svojim rovesníkom". Deti dokázali konkurovať tímom v súťaži a niekoľkokrát aj zvíťaziť. Zvýšil sa aj počet hráčov v tíme a to nás nesmierne teší. V tomto roku náš tím výrazne podporil aj NITRIANSKY SAMOSPRÁVNY KRAJ. Týmto sa chceme veľmi pekne poďakovať.

Tím U9

V ročníku 2024/2025 sa v súťaži predstavíme aj s novým tímom kategórie U9 pod vedením trénerky Mirky Tóthovej. Do tréningového procesu tejto kategórie sa zapája približne 12 detí čo nás veľmi teší. Mirka je bývalá reprezentantka Slovenska a ako trénerka pôsobila aj v Nových Zámkoch, Palárikove. Jej cenné skúsenosti a odbornosť sú pre nás a túto kategóriu veľmi dôležité.

Členské poplatky

Výška členského poplatku je Výborom klubu stanovená nasledovne:
  • Základný členský príspevok 20 € + dobrovoľný príspevok podľa uváženia člena.
  • Základný členský príspevok pre seniorov 10 € + dobrovoľný príspevok podľa uváženia člena.

Členský poplatok je splatný do 28.02.2024 vrátane a spôsob platenia je prevodom na účet klubu SK19 0900 0000 0002 0098 7153.

Na identifikáciu platby prosím uveďte v kolónke Poznámka pre príjemcu slovo členské 2024 a Vaše priezvisko v tvare CLENSKE 2024 PRIEZVISKO .

Dobrovoľný členský príspevok pre mládež
FK DYNAMO Trnovec nad Váhom

Mesačný rodičovský príspevok 10€  slúži na nevyhnutné náklady pre chod mládežníckeho tímu a zároveň aj klubu. Trénerská odmena, tréningové jednotky, tréningové pomôcky, turnaje, používanie spoločných priestorov klubu (sprcha, toalety, pranie).

Príspevok je možné uhradiť do 20.dňa daného mesiaca,  osobne (trénerovi mládežníckeho tímu), alebo na číslo účtu:

IBAN: SK19 0900 0000 0002 0098 7153                (Do poznámky napísať meno hráča)